Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Klukem(Oskar)

8. 12. 2013

Začneme hezky na rovinu. Víš něco o módě a oblečení?
No v podstatě o tom nic nevím, ale v podstatě o tom zase něco vím. Ono je to v podstatě o tom, jak se to vezme, protože co je vlastně móda? To já vlastně nevím, to vlastně neví nikdo, a proto se to všichni snaží zjistit tím, že vždycky něco nového vytvoří, např. preppy styl, který se opět vrací do módy, jak jsem nyní zjistil, anebo vintage. A co je vlastně vintage? Nemůže být vintage i preppy styl? To já nevím, možná že ano, možná že ne. A co je vlastně hip hop styl? Je to něco, co vyjadřovala ulice nebo něco, co módní značky jen tak zkomercializovaly? To opravdu nevím, ale v podstatě nikdo nemůže říct, že ví o módě všechno, protože móda je tak obsáhlá, že o tom v podstatě všichni vědí málo.

Líbí se ti holky, co se umí oblíkat anebo je ti to jedno?
Uhm, no v podstatě…spíš se mi líbí holky, co se umí oblíkat. Holky, co se neumí oblíkat,…těm bych doporučil, ať si pořídí nějakýho módní znalce nebo ať si najedou na wikipedii nebo na módní blogy anebo třeba na tento blog, na kterým to právě čtete (:-D). No ale v podstatě to mají některý na sobě naházený, tak že to vypadá ještě hůř než pytel od brambor a možná i ten pytel od brambor by se mi víc líbil. Já sám se oblíkat neumím, resp. vezmu tričko, jeany, boty a jdu, ale obdivuju lidi, co se rádi oblíkají a hlavně se oblíkat umí. Ideologii typu očuchám to, nesmrdí to, vezmu si to na sebe, by holka mít neměla, protože mají větší kreativitu a cit oblíkat se než my, chlap v podstatě ten cit moc nemá.

Máš radši, když je dívka či žena spíše zahalená nebo odhalená?
Jak se to vezme. Pokud je to třeba někdo, koho mám rád, jakože ho miluju, tak samozřejmě, že rád pozoruji taje, které jsou pro ostatní skryté a pro mě jsou odhalené, to samozřejmě s radostí sleduju. Ale když to vidím na ostatních ženách, jak…v podstatě toho více odhalujou, tak to se mi…nevím, ponechám možná bez komentáře, ale vypadá to občas divně, ale mám radši takový to oblečení, který dává možnost pro fantazii, chápu, že někteří lidi tu fantazii nemají, když potřebujou vidět všechno nahý. V podstatě vždycky existuje prostor pro fantazii a já si spíš rád představím, co holka pod tím kabátem má a přemýšlím, je to stejné jako záhada. Každý potřebuje mít něco, v co může věřit a v co může doufat, a to i v tom, co se skrývá pod oblečením ženy.

Jaký je tvůj názor na obrovské výstřihy a kraťásky končící v půlce zadku?
Možná by rovnou bylo lepší, kdyby se tyto ženy, holky, dívky, štětky rozhodly, jestli si pod to vůbec mají vzít spodní prádlo, protože tohle v podstatě slouží jako spodní prádlo. Obrovské výstřihy…no, v podstatě všechno má svůj limit, stejně jako je limit rychlosti na silnici, tak by měl být i limit velikosti výstřihu a velikosti kraťasí.

Takže si myslíš, že je určitý limit výstřihů a krátkosti kraťasí, kdy to vypadá dobře, ale kdy už je to moc?
Ano, samozřejmě. S tímto názorem souhlasím. V podstatě, když už si tohle oblíkají (myšleno na výstřihy ke kolenům a kraťasy jak kalhotky), tak už jsou asi vážně hodně zoufalý. Jako už se mi to fakt zdá přehnaný, jako když jsem jednou viděl kalhoty, který měly fakticky udělanou díru na prdeli a vypadalo to, jak kdyby prostě sjížděly po schodech a jim se to tam vydřelo. Takovýhle kalhoty jako…já fakt přemýšlím, k čemu jsou ty kalhoty, když tu holku to stejně ochlazuje. Jo, bylo to někdy uprostřed ledna. Jako ať si potom nestěžujou, že jsou třeba nachlazený nebo mají záněty.

Je nějaký kus oblečení, co tě na holkách irituje?
Samozřejmě taková ta ,,děvkabunda". Taková ta bunda, která v podstatě vytváří ty pneumatiky, je taková šustovitá a hodně lesklá, chápu, že může bejt teplá, i když vypadá jak nafukovací vesta, ale tuhle tu bundu fakticky vidím nejčastěji. Je hrozně výrazná, takže si toho každej všimne a občas mě dostane, když vidím, jak jsou v tom oblečení kluci, protože většinou v tom vidím, dá se říct, kurtizány, které chodí po ulicích, kde mají svoje teritorium. V postatě tahle ta bunda mě opravdu irituje a nejvíc mě ještě irituje, když ji nějaká maminka koupí svému ani nevím kolikaletému, ale máloletému dítěti. To dítě potom vypadá, že potom si jenom vezme lodičky nebo něco na vysokým podpatku a jde na ulici. Ještě, aby se přemalovalo a já nevím, co všechno… Možná existuje ještě nějakej kus oblečení, ale teď mě zrovna naštval tady ten.

Máš na ženách radši sukně nebo kalhoty?
No, jak kdy. Sukně může bejt taky hezká, ale občas pro ženy je to nevýhodný tím, že když se zohnou nebo když zafouká větříček, může být viděno to, co má zůstat skryto. Kalhoty jsou zase dobrý v tom, že maj zaprvé kapsy, teda jak který, většinou… Já třeba chápu, že sukně je pohodlná, ale osobně bych jako chlap bez kapes nemohl bejt. Chápu, že sukně moc hezky ukazujou nohy, ale kalhoty zase mohou taky ukázat, jaký tenký křivky má ta nožka té dané ženy.

V jakém kusu oblečení ti holka přijde nejhezčí?
Ono těch kusů je víc. Záleží, jestli se s tím má jít ven anebo se s tím má zůstat jen uvnitř. Třeba ven se mi líbí, teda podle toho, jaké je počasí, ale když vezmeme třeba jarní, tak se mi líbí třeba v košili nebo v tričku, které je slušivé a potom může mít třeba, dá se říci, kraťasy. Ne ty do půlky zadku! Prostě přiměřené kraťásky spíš do půlky stehen nebo tu sukni anebo klidně může mít i šaty, to je mi v podstatě jedno. Hlavně, že se neoblíká jako děvka nebo bezdomovec. No a v podstatě, když je to vevnitř (doma), tak se mi líbí, že toho co nejvíc v podstatě ukáže. Že se třeba obleče jen do mé košile nebo do mého trika, který jí je velký. Nebo třeba že si vezme korzet, což se mi opravdu moc líbí (J).

Co říkáš na holky, co se oblékají jako kluci?
Některým holkám to sluší, jako myslím to tak, že jim to fakticky jde k povaze třeba jako mojí tetě (:-D). Tu si jaksi nedokážu představit, že by byla oblečená spíš jako holka, protože ona má i dá se říct takový klučičí rysy a už se jí několikrát stalo, že si ji spletli s mladých chlapcem (:-D). A pak jsou zase holky, kterým to v podstatě nesluší, protože jim…představte si, že tu holku byste třeba furt vídali v nějakým ženským oblečení, jakože pořád nosí krátkou sukni, k tomu krásnou halenku nebo je v těch letních šatech anebo ji většinou vídáte třeba v kompletu, no a pak ji třeba vidíte, jak si obleče kalhoty jak chlap, ještě třeba možná jako hopper a ten rozkrok má někde u kolenou a vezme si k tomu ještě mikinu a čepici. Chápu, že tohle má být v podstatě taková emancipace, takovej spíš vzdor, větší pohodlí pro tu holku, ale někdy bych fakticky doporučil, oblíkejte se spíš jako holky než jako kluci.

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 10647
Měsíc: 242
Den: 12